Skip to content

Winnaar in klantgerichtheid en transitieplan

3 x klantgerichtheidsprijzen van Wonion

Zelf opschrijven dat je lekker klantgericht bezig bent is leuk. Maar het telt natuurlijk pas echt als klanten dat zelf zeggen. Daarom zijn we apetrots op de klantgerichtheidsprijzen van Wonion. Niet één, maar zelfs drie keer achter elkaar kregen wij die prijs van de bewoners van woningcorporatie Wonion. Dat schijnt uniek te zijn. Zelf vinden we klantgerichtheid trouwens heel normaal. De bewoner, daar doen we het voor!

Transitieplan pakt maar liefst 2 prijzen!

De warmtevraag van het woningaanbod verlagen, met behoud van de bestaande kozijnen en beglazing. Het kan! Meer doen met minder, op vele fronten, in combinatie met duurzame materialen. Concrete maatregelen met harde resultaten en een zachte voetafdruk. Hoe duurzaam wil je het hebben! Dreamteam Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Wonion en DOIJ kozijnonderhoud sleepten maar liefst 2 prijzen in de wacht! We zijn kei trots op “onze” studenten Tijmen Bersselaar en Jur Geraats! Jij wilt de wereld ook een beetje mooier maken toch, nou meld je dan even. Dan gaan we samen de mogelijkheden verkennen!

SSV werken, krijg je er gewoon bij hè!

DOIJ werkt

Onze DOIJ samenwerkers zijn geen lawaaipapegaaien. Ze hebben geluidsarm materiaal en zetten geen radio aan (zo voorkomen we ook dat ze vals mee gaan zingen).

DOIJ werkt

Onze DOIJ samenwerkers zijn geen smeerkezen. Ze werken netjes en laten alles schoon achter. Vochtige doekjes, schoonmaakschuim, stofzuigers, het is allemaal standaarduitrusting.

DOIJ werkt

Onze DOIJ samenwerkers zijn geen acrobaten. Op hoogte nemen ze veilige maatregelen. Voor jou en voor zichzelf. Tilhulpen zorgen dat hun rug langer meegaat. DOIJ is vanzelfsprekend VCA gecertificeerd.

    Mathias (Bewoner)

    Zeer goed geholpen door DOIJ. Waar 4 anderen voor kwamen en niet konden deed DOIJ deed het in 1x, dikke 10!

    Wonion (Woningcorporatie)

    DOIJ doet meer dan ze beloven, daar worden we erg blij van.”

    Robert (Montage samenwerker)

    “Ik lever het werk op zoals ik het thuis ook graag wil hebben, zo doen wij ons werk. We verbazen vaak de klant. Dat maakt mijzelf ook weer een beetje blijer!